Kodlama Bir Yaşam Stilidir. Biçimidir. Kaynağıdır.

Naberte Teknoloji olarak yeni teknolojileri, yeni kodlama dillerini hayatımıza adapte ederek, sizin ayağınıza getiriyoruz.

Biz Kimiz

Naberte Teknoloji Yazılım 2011 senesinde BT konularında nesneye yönelik programlar geliştirmek için kurulumuştur. Konularında uzman olan kişilerden oluşan ekibimiz ile güncel platformlarda uygulama geliştirir ve sizin kullanmakta olduğunuz uygulamalara ve yeni teknolojilere adapte olarak çalışmasını sağlarız. Çalışma konularımız çevrimiçi programlama ve bütünleşme (entegrasyon) üzerine odaklanır.Naberte Kodlama dili olarak Java, ASP.Net ve C# Veri tabanı olarak ise MSSQL, Oracle, MySQL, Postgresql kullanmaktadır.

Çalışmalarımız ve müşterilerimiz için yaptığımız herşey, seçim, destek, uzmanlık ve yenilik sunarak müşteriler için yaşam döngüsünü inşa etmekle başlar. Bu onların çalışma stillerinde ve rutinlerinde değişiklik yapmaktan ziyade onlara seçenek sunar. Beraber çalıştığımız projelerimiz müşterilerimiz için gerekli olgunluğa eriştiği zaman onların yaşam döngüsüne katılmasını sağlarız.

Naberte çalışmak için uygun ortam aramaz, kendini çalışan sisteme entegre edebilen bir yazılım firmasıdır. Yaptığı her yazılıma işlevsellik ve innovasyon katan Naberte’nin ana felsefesi “Çözümü olmayan hiçbir sorun yoktur”’dur.